شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

متن کامل پایان نامه کارشناسی ارشد

عنوان کامل پایان نامه :

مطالعه وضعیت رضایت‌مندی جامعه هدف از خدمات ارائه شده در بنیاد شهید

قسمتی از متن پایان نامه :

بنیاد شهید و امور ایثارگران

بر اساس فرمان مورخ 22 اسفند 1358 حضرت امام خمینی (ره) به مقصود تجلیل و تکریم از شهدا و جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های مکرم آنان بنیاد شهید انقلاب اسلامی تشکیل شده می باشد. پس از خاتمه جنگ تحمیلی در سال 1367 بمنظور رسیدگی شایسته به امور جانبازان مسئولیت اداره امور جانبازان که تا آن وقت تحت پوشش بنیاد شهید بودند، با فرمان حضرت امام خمینی (ره) بر عهده بنیاد مستضعفان قرار گرفت و نام این نهاد به بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی تغییر پیدا نمود. در سال 1369 همزمان با بازگشت آزادگان به آغوش میهن اسلامی ستاد رسیدگی به امور آزادگان زیر نظر نهاد ریاست جمهوری تاسیس و امور مربوط به رسیدگی به خانواده‌های این عزیزان که تا آن وقت تحت پوشش بنیاد شهید بودند به این ستاد واگذار گردید .پس از درخواست مسؤولان نهادهای ایثارگری و براساس فرمان مقام معظم رهبری و طبق مصوبه شورای عالی اداری در تاریخ 19/2/1383 تجمیع نهادهای ایثارگران در ساختاری یکپارچه در بدنه دولت به تصویب رسید و به این ترتیب بنیاد شهید و امور ایثارگران شکل گرفت. در این راستا فلسفه وجودی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف و جلب رضایت آنان براساس مبانی ارزشی – اسلامی و توسعه و گسترش تعامل با آحاد جامعه به مقصود ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار می‌باشد.

9-5-3- جامعه هدف

جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران شامل شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده معظم آنان می‌باشد.

 

6-3- فرایند اجرای پژوهش

1- مطالعه منابع موجود در داخل کشور از طریق مقالات، پژوهش‌ها، پایان‌نامه‌ها و سایر منابع علمی مرتبط با موضوع در دانشگاه‌ها و مراکز عملی کشور به ویژه کتابخانه ایثار و شهادت برای بومی سازی پرسشنامه و تدوین ادبیات و مبانی نظری پژوهش.

2- مطالعه منابع موجود در خارج کشور و ترجمه متون انگلیسی مرتبط با روش پاراسورامان برای پیاده کردن متد مزبور در پرسشنامه. با در نظر داشتن نو بودن پروژه به لحاظ بهره گیری از روش پاراسورامان در این پژوهش و تاکید سازمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در تهران مبنی بر بهره گیری از این روش، از آنجا که مطالعات انجام شده در این زمینه در سطح ایران محدود می‌باشد، یافتن منابع لازم و ترجمه آن‌ها زمان زیادی را در ابتدای پروژه به خود مصروف داشته می باشد.

3- استخراج مدل مفهومی و اصلاح پرسشنامه تدوین شده از سوی مرکز افکارسنجی ایسپا (پرسشنامه تاکید شده از سوی سازمان مرکزی بنیاد در تهران) و تدوین پرسشنامه مقدماتی و دریافت تاییدیه از ناظر پروژه.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

هدف اصلی از اجرای این پژوهش، مطالعه وضعیت رضایت‌مندی جامعه هدف از خدمات ارائه شده در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در سال 1391 بر اساس مدل پاراسورامان می‌باشد. ضمن این که با در نظر داشتن هدف اصلی فوق، می‌توان اهداف فرعی زیر را نیز برای این پروژه در نظر گرفت:

سنجش اندازهرضایت خدمت‌گیرندگان از وضعیت فعلی متغیرهای اصلی مدل پاراسورامان در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در سال 1391 مشتمل بر: محسوسات، قابلیت اعتبار و تضمین، پاسخگویی و واکنش‌پذیری، اطمینان و اعتماد، همدلی و درک نیازها (به تفکیک هر کدام از شهرستان‌ها و نوع خدمت‌گیرندگان)

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان :مطالعه وضعیت رضایت‌مندی جامعه هدف از خدمات ارائه شده در بنیاد شهید  با فرمت ورد